TEKLİF İSTE

İzmir Forklift Kiralamanın Doğru Adresi

İzmirde Forklift Kiralama Yararlı Bilgiler

Kiralık Forklift için öncelikle 0542 821 98 33 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. İsteğinize ve çalışma saatlerinize uygun alarak iş programınız yapılır. Bu kadar kolay.

  • Operatörlü

  • Operatörsüz

  • Günlük

  • Haftalık

  • Aylık

  • Palet Bazlı

Kiralama yapabilirsiniz. Tüm İzmir bölgesinde ve Buca, Karabağlar, Gaziemir, Menderes, Sarnıç, Konak, Yeşildere, Basmane, Alsancak, Bornova, Karşıyaka hizmet vermekteyiz.

Forklift Kiralama Fiyatları şu şekilde belirlenmektedir, öncelikle 0542 821 98 33 numaramız dan uygunluk kontrolü yaptırdıktan sonra palet hesabına göre sizlere fiyat verilmektedir. İndirilecek/Yüklenecek palet sayısı veya ürünün tipine göre (eşya,araç,yük,kutu vs.) fiyatlandırma yapılmaktadır..

İzmir bölgesinde, Forklift kiralama, operatörlü kiralık forklift, operatörsüz forklift kiralama, hizmetlerini verdiğimiz tüm araçlar EMT Forklift firmamıza aittir. Uygun Kiralık Forklift seçimi için yapmanız gereken 0542 821 98 33 numaramızdan bizleri arayarak, iş tanımınızı aktarmanızdır. İş tanımınıza göre en uygun kiralık forklift aracının seçimi EMT FORKLİFT güvencesiyle yapılacaktır..

İzmirde Kiralık Forklift; iş yükünüzü ve maliyetinizi hafifletecek, forklift kiralama hizmeti verebilmek için profesyonel ekibiyle size en uygun iş planını yapmaktadır. İzmir Merkezinde her noktaya işinize uygun planlamayla hizmet vermekteyiz, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Menderes, Sarnıç, Konak, Yeşildere, Basmane, Alsancak, Bornova, Karşıyaka.

Hızlı Teklif İste

Bizlere Online Olarak Kiralık Forklift Talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacak. Daha hızlı dönüş için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz..Şimdi Ara

Site içi Arama