Selçuk Forklift Kiralama | 0542 821 98 33

İzmir Kiralık Forklift Servis Bölgeleri

selçuk-folklift-kiralama
selçuk-folklift-kiralama2
Selçuk Forklift

Selçuk Forklift Kiralama.

Selçuk bölgesinde; operatörlü, operatörsüz, aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına Kiralık forkliftler ile fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işinizi kolaylaştırıyor veya arıza yapan forkliftleriniz tamir edilinceye kadar geçici bir forklift ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Selçuk Operatörlü ve Operatörsüz Kiralık Forklift

Selçuk Bölgesinde size uygun çalışma planına göre operatörlü ve operatörsüz kiralık forklift hizmeti vermekteyiz.

Selçuk Palet Bazlı Forklift KiralamaSelçuk

Selçuk Bölgesinde; İndirilecek/Yüklenecek palet sayınıza ve belirleyeceğiniz iş programına göre hizmet vermekteyiz.

Selçuk Uzun ve Kısa Vadeli Kiralık Forklift

Selçuk aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına Kiralık forkliftler ile hizmetinizdeyiz.

FORKLİFT KİRALAMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Selçuk Kiralık Forklift

Bütçenizde Tasarruf 

Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağınız süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracağınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktır. Böylece yıllık planlarınızı çok doğru bir şekilde yapar iken, kendi öz mallarınızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Dönem içinde oluşacak ilave ekipman taleplerinize, küçük kira ücretleri ile bütçenizi zorlamadan hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Ekonomik Karlılık 

Kiralama yöntemini tercih etmek ile birlikte, artık işletmenizde bulundurmak zorunda olduğunuz istifleme ekipmanlarınız için bakım personeli istihdam etmek zorunda kalmayacak, yedek parça maliyetlerinden kurtulmak ile birlikte sahanızda tamir-bakım ve yedek parça stok alanı bulundurmak zorunda olmayacaksınız. EMT İzmir Kiralık Forklift olarak sizlere kiralamada sunduğumuz üstün Alman teknolojisi ürünü forkliftlerimiz ile birlikte sizlerin palet başına maliyetlerinizi en uygun seviyeye çekerken, yakıt/enerji maliyetlerinizi en aza indirecek teknolojiler ile sizleri buluşturmaktayız.

Şimdi Ara

Site içi Arama